Відгуки про тренінги та консультації Любов Самчук

Дуже сильний тренінг. Багато цікавої інформації, потужний енергетичний заряд. Зміни відчуваються з першого заняття. Дуже рекомендую всім жінкам! Особлива подяка ведучій тренінгу – Любові, за прості пояснення, за чуйність та здатність передати знання на дуже глибокому рівні.

Марина

Завдяки знанням з якими мені пощастило зіткнутися на тренінгу Любов Самчук, вже з першого дня занять моє ставлення до себе, чоловіків, світу почало стрімко змінюватись. В мені почала все більше прокидатися Жінка. За перші дні тренінгу мій хлопець помітив, що моя хода змінилася, покращилася постава. Любов Самчук ділиться безліччю корисних порад, дотримуючись яких ви навряд чи підете колишньою.

Наталія

Зрозуміла, які помилки робила раніше і вважала, що все роблю правильно. Цей дивовижний тренінг відкрив у мені жіночі якості, розуміння гармонії та кохання. Нічого такого ніде не зустрічала в інтернеті. Застосовуючи їх у житті Я СТАЛА чарівною, привабливою, а головне БАЖАНОЮ ЖІНКОЮ! Ви змінили кардинально моє життя. P.S Рекомендую пройти всім жінкам.

Олена

Тепер я знаю і відчуваю, що я приваблива, впевнена в собі Жінка. І я точно гідна бути щасливою, коханою та любити самій! Все тільки починається у моєму житті і Любов Самчук допомогла мені усвідомити це. Відносини з чоловіком теж змінилися, відчуваю по відношенню до мене, що в ньому знову прокинувся інстинкт мисливця і це тішить. Усім рекомендую тренінги та психологічні консультації, які проводить Любов. Не пошкодуєте!

 
Ганна