Тантра любові

Тантра - наука кохання та щасливого життя

вона має певні етапи (ступені), які взаємопов'язані між собою, а саме:

 

Спокушання

 

Цей етап у відносинах дуже важливий – це початок всього. Зустрічаються 2 особи - чоловік та жінка. Кожен прагне щось отримати від цього знайомства. Емоції - це все енергія. І для цього вони намагаються почати спілкуватися один з одним, порозумітися. При спілкуванні з протилежною статтю дуже важливо бути гнучкою, податливою, і навіть якщо людина не має рації, не варто їй про це різко відповідати. Нехай він відчує себе з Вами легко та невимушено, нехай повірить, що Ви як ніхто зможете зрозуміти його – дайте йому право на помилку. Це вже спокуса.

 

У повсякденному житті звичайна людина є або батьком, або чоловіком, або сином, тобто виконавцем якоїсь ролі. І дуже часто ототожнює себе з нею. Але подивіться зараз із боку на своє життя. Це лише сцена, на якій одні декорації змінюються іншими, а все, що відбувається у Вашому житті - це ролі, які то головні, то другорядні. Вистави також різні – то про сім'ю, то про роботу тощо. І якщо в новій ситуації, в новій грі Ви діятимете за старим, за стереотипом, гра відразу закінчиться і у Вас нічого не вийде.

 

Парна Йога (Асани) – наступна стадія Тантри. За переказами, йога прийшла на землю Індії через спонтанний танець Шиви на його власному весіллі. В результаті вийшло 84000поз, які можна було виконати лише у зміненому стані свідомості. Існують давні ритуали Тантра – йоги. Багато тисячоліть вони допомагали встановлювати мир, гармонію та любов між партнерами. Ритуал асан включає фізичні вправи тантру – йоги для чоловіка і жінки, в процесі цього ритуалу пара перетворюється на Богів – Шиву та Шакті, чоловічу та жіночу іпостасі Абсолюту.

 

Тантра починається не з сексу, вона починається з усвідомлення та управління своєю сексуальною енергією. Вона максимально збуджує еротичні почуття та веде Вас до стану медитації, трансу, екстазу.

 

Стародавні індійські ритуали осан зовсім дивовижні і прекрасні, уявіть: …«Від лотосоподібних стоп Ваші руки прямують вгору по ногах, ніжно гладячи один одного... Руки йдуть все вище і вище по струнких ногах, по нефритових стегнах піднімається енергія до лебединої талії» . І це ось комплекс тантричних асан! Правда, здорово?

 

Не секрет, що дуже важливо, як виглядає людина, який у неї зовнішній вигляд. Про це треба пам'ятати, навіть перебуваючи вдома. Згадайте імператриць, які не виходили зі своєї кімнати, доки не виглядатимуть добре. Навряд чи буде приваблива жінка, якщо вона не доглянута. Якщо партнерка не в тонусі – енергія просто засинає!

 

Про це треба пам'ятати!

 

Як тільки ви прокинулися, не залежуйтесь у ліжку, встаньте, пройдіть обмивання. На свіже обличчя нанесіть макіяж. Для жінки це дуже важливо – каже Тантра.

 

Одна жінка розповідала: я встала на годину раніше за чоловіка, зробила все саме так, і коли він прокинувся і побачив мене, був дуже задоволений. Того ж дня ввечері чоловік приніс мені квіти. Я була дуже щасливою!

 

Якщо жінка хоче бути спокусливою, зовнішній вигляд - її зброя. Саме через нього вона зможе проявитися, звабити або назавжди відвернути від себе.

 

Створення загальної дійсності.

 

Що це таке? Наприклад, у людини є якась мета. Але сам він її не може досягти, тому що не вистачає енергії. Але якщо він з кимось об'єднується, то поєднуються й енергії цих людей. А це означає, що знаходить цілісність і гармонію, і людина досягає того, чого прагнула.

 

Створюючи будь-яку загальну реальність, партнери вже поєднуються – і це чудово!

 

Наступний щабель

 

Тантричний масаж - мистецтво дотику, уміння правильно торкатися партнера, передавати та обмінюватися енергією.

 

Ці основні практики безпосередньо передують майдхуні (статевому акту), коли відбувається статевий контакт між чоловіком та жінкою. Вони життєво потрібні, тому що без них людині дуже нудно, важко і важко жити, а звичайний секс не приносить бажаного задоволення.

 

Навчитися та відчути позитивний ефект деяких практик Ви можете на групових заняттях з тантра йоги або індивідуальних – татра для пар!

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Школа гейш

Все про женственность и сексуальность. Мужская психология. Секреты построения счастливых отношений.

Школа секса для мужчин и женщин

Уроки секса. Сексуальное мастерство. Оральные ласки. Развитие оргазмичности. Контроль над длительностью полового акта. Сквирт

Курсы минета

Более 40 изысканных ласк, от которых твой мужчина будет на седьмом небе. Ты станешь лучшей любовницей для него.

Чувственный эротический массаж

Тантрический эротический массаж. Обучение для мужчин, женщин, пар. Массаж лингама. Массаж йони. Так вы еще никогда друг друга не трогали!

Уверенность женщины

Проработка самоценности. Повышение самооценки и любви к себе.