Мудрість Шахерезади

Мама вчила Шахерезаду тому, як треба поводитися з чоловіком, щоб звертати його гнів на милість і бути не просто бажаною йому, а необхідною.

 

Зрозумій раз і назавжди 4 правила, яких повинна дотримуватися жінка, якщо хоче насолодитися щастям дружини та благополуччям.

 

Правило Перше, моя донька: грай за тими правилами, що тобі пропонує чоловік. Інакше ввійде він у гнів і обрушить на тебе силу свою. Пам'ятай, коли на тебе насувається жорстка, наче безжальний ніж, сила, стань м'якшою за олію, щоб не завдав він тобі ніякої шкоди. М'якому тверде зашкодити неспроможне. Коли чоловік пропонує тобі свою гру, запропонуй свою гру так, щоб він повірив, що це його гра.

 

Що ти запам'ятала, моя дівчинко?”

 

- Приймати ту гру, яку мені пропонує чоловік і бути м'якою в цій грі настільки, щоб почати з ним свою гру.

 

"Розумничка моя. Тепер запам'ятай

 

Правило Друге: Завжди надихай чоловіка на продовження гри. Пам'ятай, поки гра триває, він потребуватиме тебе і вважатиме, що любить тебе.

 

Розкажи, як ти зрозуміла це правило?

 

- Я зрозуміла мама, що поки я граю з чоловіком, я йому цікава, а він мене любитиме.

 

Тепер Третє Правило, яке тобі треба запам'ятати: яким би жорстоким і гнівним не прийшов до тебе твій чоловік, світи йому так, щоб він під променями сонечка в серці твоєму розтанув і розслабився, як лев після рясної їжі.

 

Чоловіки шукають спротиву, щоб відчути себе сильніше. Не дай своєму чоловікові побачити в тобі силу, інакше в нього помутніє свідомість і він вважатиме, що ти чоловік. І тоді буде бій. Сонце в твоєму серці і м'якість твоєї душі швидше переможуть твого лева, ніж усі армії, з якими він готовий битися.

 

Що ти зрозуміла, о моя мудра дівчинка?

 

- Я зрозуміла, що коли чоловік приходить до мене, треба любити його всім серцем і приймати його настрій, щоб у серці його повернувся спокій та розум його заспокоївся.

 

Четверте Правило, моя дівчинка: Коли твій чоловік збереться йти у своїх справах – відпускай його з такою вірою в себе, ніби ти відпускаєш його до сусідньої кімнати. Ніколи не тремти за те, що він знайде кращу за тебе. Пам'ятай: тих, хто вміє грати з чоловіками на світі так мало, що перерахувати їх вистачить пальців однієї руки.

 

Жінки не вірять у себе, бо вважають, що чоловіків цікавить лише жіноче тіло, яке лише старіє та покривається складками та зморшками. А кожна молода людина здатна своїм тілом привабити її чоловіка.

Можливо, Шахерезада, молода і зможе привабити чоловіка, але втримати не зможе. Бо чоловіків утримує лише гра в загадку. Коли ти відпускаєш чоловіка, впевнена в собі та загадкова, то цілий день, поки він у справах, він ставить собі питання, що ще я про неї не знаю? Чому вона така впевнена? Я маю її зрозуміти і розгадати!

 

Отже, як ти розумієш Четверте Правило, Шахерезадо?

 

- Я відпускаю свого чоловіка на здійснення його справ, вірячи в себе так, що змушую його бігти до мене і розгадувати мою таємницю.

 

О, тепер я впевнена донечка, що ніщо на світі не може зашкодити тобі. Аллах береже тебе!

………………………………………………………………………………

Минуло трохи часу і мати Шахерезади померла, а через три роки настали чорні часи.

 

Цар Шахріяр, дізнавшись про зраду своєї дружини, щоночі приводив у свої покої незайману дівчину, задовольняв свою потребу в ній, а вранці вбивав. Так тривало три роки і люди тікали з країни, побоюючись за життя своїх доньок.

 

І в один день цар наказав своєму візиреві (батькові Шахерезади) привести йому, за звичаєм, дівчину, і візир вийшов і почав шукати, але не знайшов жодної придатної для шлюбного життя дівчини і вирушив у своє помешкання, пригноблений і пригнічений, боячись для себе зла від царя.

 

І Шахерезада вигукнула: «Заклинаю тебе Аллахом, батюшка, видай мене за цього царя, і тоді я або залишуся жити, або буду викупом за дочок мусульман і врятую їх від царя». – «Заклинаю тебе Аллахом, – вигукнув візир, – не наражай себе на таку небезпеку!» Але Шахерезада сказала: Це неминуче має бути!

 

І тоді батько спорядив Шахерезаду і відвів до царя Шахріяра.

 

Пам'ятаючи те, про що вчила її мати, Шахерезада навчила свою молодшу сестру і сказала їй: «Коли я прийду до царя, я пошлю за тобою, а ти, коли прийдеш і побачиш, що цар задовольнив свою потребу в мені, скажи: «О сестрице, поговори з нами і розкажи нам що-небудь, щоб скоротити безсонну ніч», – і я розповім тобі щось, у чому буде, з волі Аллаха, наше визволення».

 

І ось візир, батько Шахерезади, привів її до царя, і цар, побачивши його, зрадів і запитав: Чи ти дав те, що мені потрібно? І візир сказав: «Так!» І Шахріяр захотів узяти Шахерезаду, та вона заплакала; і тоді він запитав її: Що з тобою?

 

Шахерезада сказала: "О царю, у мене є маленька сестра, і я хочу з нею попрощатися". І цар послав тоді за Дуньязадою, і вона прийшла до сестри, обняла її та сіла на підлозі біля ложа.

 

І тоді Шахріяр опанував Шахерезадою, а потім вони почали розмовляти; і молодша сестра сказала Шахерезаді: «Заклинаю тебе Аллахом, сестрице, розкажи нам що-небудь, щоб скоротити безсонні години ночі».

 

Так Шахерезада виконала Перше Правило, якому навчила її матір.

«З любов'ю і бажанням, якщо дозволить мені бездоганний цар», – відповіла Шахерезада, ставши так чемною і м'якою, що цар, який мучився безсонням, почувши ці слова, зрадів, що послухає розповідь, і дозволив.

 

Так Шахерезада виконала Друге Правило, якому навчила її матір.

 

І Шахерезада почала розповідати цареві казку, яку ви можете знайти в казках "1000 та однієї ночі". І поки вона розповідала, вона любила Шахріяра всім серцем, приймаючи його настрій, щоб у серці царя повернувся спокій і розум його заспокоївся.

 

Так Шахерезада виконала Третє Правило, якому навчила її матір.

 

Шахерезада розповідала казки до того часу, поки її не застиг ранок, і вона припинила дозволені промови. І сестра її вигукнула: «О сестрице, як твоя розповідь прекрасна, хороша, і приємна, і солодка!»

 

Але Шахерезада, пам'ятаючи про Четверте Правило, яке вона отримала від своєї матері сказала: «Куди цьому до того, про що я розповім вам наступної ночі, якщо житиму і цар пощадить мене!» І цар тоді подумав: «Клянуся Аллахом, я не вб'ю її, поки не почую закінчення її розповіді!»

 

Потім цар вирушив до суду, і судив, і призначав і так було до вечора. А візир із тривогою чекав, коли цар накаже обезголовити його дочку, але так і не дочекався, бо Шахріяр пішов у свої покої, щоб насолодитися продовженням розповіді Шахерезади.

 

Як ви знаєте, Шахерезада розповідала цареві казки три роки і за цей час народила від царя трьох дітей чоловічої статі. І коли вона через 1000 і одну ніч закінчила розповідати йому останнє оповідання, вона піднялася на ноги і, поцілувавши землю, сказала: «О цар часу, єдиний у віках і століттях, я – твоя рабиня, і ось уже тисяча ночей і одна ніч, як я передаю тобі розповіді про раніше колишніх людей і настанови стародавніх. Чи маю я право перед твоєю величністю, щоб я могла побажати від тебе бажання?»

 

І цар сказав їй: "Побажай, отримаєш, о Шахерезадо". І тоді вона гукнула няньок і євнухів і сказала їм: "Принесіть моїх дітей". І вони поспішно принесли їх, і було їх троє синів, один із яких ходив, другий повзав, а третій смоктав груди.

 

І коли їх принесли, Шахерезада взяла їх і поставила перед царем і, поцілувавши землю, сказала: «О царю часу, це твої сини, і я бажаю від тебе, щоб ти звільнив мене від вбивства заради цих дітей. Якщо ти мене вб'єш, ці діти залишаться без матері і не знайдуть жінки, яка їх добре виховає!»

 

І тут цар заплакав, і притиснув дітей до грудей, і сказав: «О Шахерезадо, клянуся Аллахом, я помилував тебе перш, ніж з'явилися ці діти, тому що я побачив, що ти цнотлива, чиста, благородна і богобоязлива. Хай благословить Аллах тебе, твого батька, твою матір, твій корінь і твою гілку. Закликаю Аллаха до свідків, що я звільнив тебе від усього, що може зашкодити тобі».

 

І Шахерезада поцілувала цареві руки й ноги, і зраділа велику радість, і вигукнула: «Хай продовжить Аллах твоє життя, і нехай збільшить твою гідність і велич».

І поширилася в палаці царя радість, і линула вона містом, і була це ніч, яку не вважають серед ночей життя, і колір її був біліший за обличчя дня. А вранці цар був радісний і сповнений добра, і він послав за всіма воїнами, і коли вони з'явилися, нагородив свого візира, батька Шахерезади, дорогоцінним і чудовим одягом і сказав йому: Нехай захистить тебе Аллах за те, що ти одружив мене з твоєю шляхетною донькою, яка була причиною того, що я розкаявся у вбивстві чужих доньок. Я побачив, що вона благородна, чиста, цнотлива і непорочна, і Аллах наділив мене від неї трьома синами. Хай буде хвала Аллаху за це велике благодіяння».

 

І потім він нагородив почесним одягом усіх візирів, емірів і вельмож правління і наказав прикрашати місто протягом тридцяти днів, не змушуючи нікого з мешканців витрачати що-небудь з грошей, - навпаки, всі витрати робилися з царської скарбниці. І місто прикрасили чудовою прикрасою, подібної до якої раніше не було, і забили барабани, і засвистіли флейти, і заграли всі гріці, і цар наділив їх дарами та подарунками, і роздав милостиню жебракам і біднякам, і охопив своєю щедрістю всіх підданих і мешканців царства.

 

І він жив разом зі своїми придворними в щасті, радості, і насолоді, і благоденстві, доки не прийшла до них руйнівниця насолод і розлучниця зборів.

 

Ось так, дорогі мої жінки, ви можете подібно до мудрої Шахерезади заспокоїти розум сильного чоловіка і непомітно стати йому не просто коханою, а необхідною. Якщо ви, звичайно, хочете бути дружиною олігарха, президента, міністра, або на крайній край, маршала.

 

А якщо говорити серйозно, то Чотири Правила Шахерезади - це ваші 4 стани, милі жінки.

 

Перше Правило дозволяє вам виявити свій стан Дівчинки та розпочати гру.
Друге Правило пробуджує у вас стан Коханки і надихає чоловіка на продовження вже ваших Ігор.
Третє Правило виявляє ваш стан Господині та наповнює втомленого чоловіка енергією перед тим, як ви увімкнете
Четверте правило, яке активізує ваш стан Королеви і ви зможете відпустити вашого чоловіка у справах на полювання за трофеями, які він принесе до ваших ніг, щоб знову намагатися розгадати вашу таємницю, а насправді грати у вашу гру.

Докладніше дізнатися, а також навчитися мистецтву бути мудрою жінкою ви можете на наших курсах. Школа гейш в Києві і онлайн

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Школа гейш

Все про женственность и сексуальность. Мужская психология. Секреты построения счастливых отношений.

Школа секса для мужчин и женщин

Уроки секса. Сексуальное мастерство. Оральные ласки. Развитие оргазмичности. Контроль над длительностью полового акта. Сквирт

Курсы минета

Более 40 изысканных ласк, от которых твой мужчина будет на седьмом небе. Ты станешь лучшей любовницей для него.

Чувственный эротический массаж

Тантрический эротический массаж. Обучение для мужчин, женщин, пар. Массаж лингама. Массаж йони. Так вы еще никогда друг друга не трогали!

Уверенность женщины

Проработка самоценности. Повышение самооценки и любви к себе.