Таємниці зваблення

У всі часи, починаючи з найдавніших століть, чоловічій силі, як силі фізичної, так і силі розуму, протистояло жіноче мистецтво зваблення. Внаслідок цього сильний і розумний чоловік втрачав і силу, і розум, стаючи слухняною іграшкою в руках жінки. До класичних прикладів відносяться біблійна історія з Самсоном і Далілою, і античні міфи про Геракла та Омфалу. Знаменитий Геракл, який зробив свої дванадцять подвигів, не зміг встояти перед лідійською царицею Омфалою, і навіть допомагав їй у типово жіночому занятті — прядіння вовни.

 

Краса — це не головне

 

Наука, яку вивчали гетери античної Греції, куртизанки Стародавнього Риму, гейші Японії. Для того щоб завойовувати чоловічі серця, адже для цього недостатньо однієї краси.

 

Навіть найславетніші жінки - підкорювачки чоловіків не були красунями у звичному значенні цього слова

 

Зовнішність Таїс Афінської, уславленої гетери часів Олександра Македонського, відрізнялася від ідеалу, якому мала відповідати зовнішність афінської красуні, але вона підкорила серце і воєначальника Птолемея, і Олександра Македонського. Єгиптянку Клеопатру, судячи з її скульптурних зображень, навряд чи можна було назвати справжньою красунею, але легенди зберегли її чарівну дію на чоловіків. Таємниця перемог цих жінок над серцями чоловіків полягала у тому, що вони досконало вивчили жіночі секрети зваблення.

 

ГОЛОВНІ ТАЄМНИЦІ ЗВАБЛЕННЯ

 

Першим, завжди було і залишається кокетування

 

У сучасному світі, повному комп'ютерних технологій, жінки якось забули про кокетування, віддаючи перевагу відвертим гламурним вбранням, модному макіяжу та швидкому сексу.

 

Але якщо ви хочете, щоб чоловік затримався біля вас довше, ніж на одну ніч, потрібно розробити цілу тактику кокетування.

 

Справжнє кокетування – це розум і такт у стосунках із чоловіком.

 

Суть використання кокетування полягає в наступному — вдати, що ви зацікавлені чоловіком, що він вам подобається, що ви майже закохані, а потім знову перейти на холодний офіційний тон спілкування, але залишаючи йому надію на перемогу в майбутньому.

 

Якими б простими не були ці рекомендації, на чоловіків діють однозначно!

 

Адже якщо чоловік не сподівається здобути чиєсь серце, він не одержимий бажанням перемоги. Коли чийсь погляд, посмішка, слово, фраза подають чоловікові надію, він мимоволі, сам того не бажаючи, починає постійно думати про цю жінку: «Чи вона справді зацікавлена мною? Не може бути! Її натяки?».

 

Увага чоловіка мимоволі зупиняється на цій жінці. Якщо до того ж він бачить її не часто, його уяву прикрашає обраницю всіма існуючими та неіснуючими перевагами.

 

Друге, не менш важливе, вміння слухати чоловіка.

 

Якщо ви просто слухатимете розмову чоловіка, тому, як він говорить про свої справи, про свої проблеми, часом вставляючи потрібне слово співчуття, - цього буде достатньо, щоб вважав вас розумною і захотів знову побачити.

Але і в першому, і в другому випадку слід пам'ятати одну маленьку деталь: чоловіки не цінують надто легких перемог. Навіть завоювавши вас, чоловік повинен відчувати, що ви можете будь-якої миті піти. Невпевненість у вас міцніше його прив'яже. Не розповідайте чоловікові, нехай і найулюбленішому, всі свої секрети - це також створить ореол загадковості. "Непрочитана книга" завжди сприяла любовному інтересу. Часто захоплення чоловіка закінчувалося тоді, коли жінка ставала надто передбачуваною та зрозумілою.

 

Подібну тактику кокетування, вміння слухати та таємничості продемонструвала голлівудська актриса Кетрін Зета-Джонс, яка, бажаючи вийти заміж за серцеїда Майкла Дугласа, протягом року не поступалася його домаганням, але й не говорила йому остаточного «ні». Коли, нарешті, Майкл Дуглас підкорив норовливу красуню Зета-Джонс, він одружився з нею, побоявшись її втратити після стільки витрачених зусиль.

 

Як бачимо, старовинні жіночі хитрощі діють і в епоху комп'ютерів.

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Школа гейш

Все про женственность и сексуальность. Мужская психология. Секреты построения счастливых отношений.

Школа секса для мужчин и женщин

Уроки секса. Сексуальное мастерство. Оральные ласки. Развитие оргазмичности. Контроль над длительностью полового акта. Сквирт

Курсы минета

Более 40 изысканных ласк, от которых твой мужчина будет на седьмом небе. Ты станешь лучшей любовницей для него.

Чувственный эротический массаж

Тантрический эротический массаж. Обучение для мужчин, женщин, пар. Массаж лингама. Массаж йони. Так вы еще никогда друг друга не трогали!

Уверенность женщины

Проработка самоценности. Повышение самооценки и любви к себе.