Тантра – наука щасливого життя

Переваги тантричних практик для зайнятих людей:


Хоча сучасні люди можуть сумніватися в тому, що тантричні практики в класичному стилі можуть служити відповідним методом духовного саморозвитку, через них можна реально швидко звільнитися від багатьох стресів, до яких схильна зараз людина.

 

Наприклад, багато людей у ​​своєму житті відчувають неослабний тиск: їм потрібно бути пробивними та наполегливими. Вони повинні постійно розробляти нові ідеї та вдосконалені продукти, продавати їх та конкурувати з іншими.

 

Іноді напруга через необхідність доводити свою спроможність і, зрештою, свою цінність, веде до почуття відчуженості та ізоляції.

 

Коли попит на свою продуктивність та винахідливість призводить до надто сильного стресу, тантричні вправи можуть дати: здоров'я, гармонію, омолодження та повернути втрачені сили.

 

А також:

 

Розвивають інтуїцію, дозволяють пізнати та зрозуміти себе, розкріпачують, звільняють від блоків, зцілюють Душу, дарують свободу самовираження, розвивають свідомість.

 

Дарують здатність ЖИТИ повним життям. Бути цілісним, любити, радіти, прощати, довіряти, насолоджуватися кожною миттю, перебувати в моменті «тут і зараз», розкрити і максимально використовувати свій потенціал на благо собі та іншим.

 

Тантра - це гармонія взаємин між чоловіком і жінкою. Шлях пробудження безмежної життєвої енергії, усвідомлення, контроль та напрямок її на покращення всіх сфер вашого життя: ваших почуттів, емоцій, вчинків, відносин.

 

Тренінг з тантри в Києві дозволяє вам досліджувати та набути розуміння вашого партнера, розширювати власні можливості та межі вашого світу, повернути втрачену сексуальність або надати нові грані вашим відносинам.

 

На заняттях з тантри та практики Ошо у Києві ви отримаєте безцінний досвід сильних та глибоких станів близькості, посилення та обміну енергіями.

 

Ви навчитеся пробуджувати, усвідомлено керувати і трансформувати вашу сексуальну енергію, спрямовуючи її на духовний розвиток, самопізнання, вдосконалення вашого сексуального життя, набуття здатності до вищої любові та безмежної насолоди життям.

 

Тантричні практики (Київ)

 

допоможуть вам досягти гармонії, здоров'я, на довгі роки зберегти молодість та життєві сили, використовувати енергетичні потоки для досягнення цілей у творчості, кар'єрі, бізнесі та суспільному житті.

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Школа гейш

Все про женственность и сексуальность. Мужская психология. Секреты построения счастливых отношений.

Школа секса для мужчин и женщин

Уроки секса. Сексуальное мастерство. Оральные ласки. Развитие оргазмичности. Контроль над длительностью полового акта. Сквирт

Курсы минета

Более 40 изысканных ласк, от которых твой мужчина будет на седьмом небе. Ты станешь лучшей любовницей для него.

Чувственный эротический массаж

Тантрический эротический массаж. Обучение для мужчин, женщин, пар. Массаж лингама. Массаж йони. Так вы еще никогда друг друга не трогали!

Уверенность женщины

Проработка самоценности. Повышение самооценки и любви к себе.