Жіночі секрети у стосунках із чоловіком

Оскар Уайльд якось сказав: «Кохання — це лише епізод у житті чоловіка та величезна історія у житті жінки»

 

Питання, як стати коханою, важливе для багатьох жінок. Для того, щоб цього досягти, варто застосовувати деякі жіночі секрети. Щоб викликати до себе симпатію, потрібно говорити з чоловіками тільки про речі, що їх цікавлять, ухилятися від дискусій, майже не ставити запитання і не здаватися розумнішими, ніж співрозмовник.

 

Вміння слухати та говорити

 

Якщо ми хочемо досягти симпатії, треба говорити не про те, що нас цікавить, а про те, що цікавить співрозмовника. Що ж цікавить чоловіка? - Він сам. Неможливо набриднути чоловікові, розпитуючи про його дитинство, про його характер і його смаки, або просто розповісти про себе. Якщо ви знаєте, що ваш співрозмовник чудово розуміється на автоперегонах, нехай він розповість вам про останні змагання — і він визнає вас виключно приємною співрозмовницею. Вам навіть не обов'язково розбиратися в автоперегонах, головне — уважно слухати чи вдавати, що уважно слухаєте.

 

Ухилятися від дискусій та знаходити новизну

 

У розмові завжди можуть виникнути ситуації, коли ваш співрозмовник невірно висловиться з якоїсь теми. Ви зробите велику помилку, якщо почнете сперечатися, навіть якщо чудово знаєтеся на предмет дискусій. Якщо ж співрозмовник викликає вас на суперечку, використовуйте простий жіночий прийом — ухилиться від дискусії зі словами: «Не сперечатимуся з вами, але це не означає, що я з вами згодна». Якщо ж ви почнете доводити свою правоту, і до того ж агресивним тоном, то в суперечці, можливо, і переможете, але симпатію свого співрозмовника обов'язково програєте. Навряд чи ваш опонент захоче знову з вами зустрітися, адже в коханні чоловік віддає перевагу миру, а не війні, хоч би що йшлося з цього приводу. Амазонками захоплюються, але їх побоюються.

 

Агресивна та незадоволена жінка швидко набридне чоловікові. Жінка, яка простодушно захоплюється всім, ризикує також швидко втратити свою владу над чоловіком. Багато людей влаштовані так, що швидко звикають бути коханими, і не цінують почуття, в яких вони занадто впевнені. Бажаючи залишатися цікавою для свого чоловіка, стежте за тим, щоб ваш моногамний союз не перетворився на монотонний союз. Знаходьте час для подорожей, дружнього спілкування, хобі, загальних занять.

 

Приймати те, що дано

 

Чоловічий характер так відрізняється від жіночого характеру, що звичайнісінький чоловік здається жінці марсіаніном з непередбачуваною поведінкою та дивними звичками. Жінка розумна чи розважлива скаже собі: «Він такий, який є, тому я його й люблю. Як же мені пристосуватися до нього і зробити його щасливим?

 

Агресивна і самовпевнена жінка, відкидаючи всякі хитрощі та жіночі секрети, міркує інакше: «Як же мені переробити його, щоб я була щаслива?» Якщо вона полюбила його і пов'язала своє життя з ним, їй хочеться, щоб він був бездоганним у всьому.

 

Свою критику та свої вимоги агресивна жінка розглядає як благо для близького чоловіка, адже вона хоче, щоб він став ідеальним. У такій ситуації чоловік, якщо сильно закоханий, ще терпітиме рік чи два, а потім або союз розпадеться, або кохання перейде в ненависть.

 

Спілкуючись із близьким чоловіком, варто згадати жіночі секрети минулих століть.

 

Так, маркіза де Ментенон, остання фаворитка короля Людовіка XIV, взяла собі за правило ніколи не говорити з королем про неприємні речі, навіть якщо було щось, що її сильно зачіпало. Це не заважало маркізі де Ментенон мати необмежений вплив серед придворних. І саме з нею, особливо не королівської крові, і повінчався Людовік.

Рейтинг 0.00 (0 Голоса)

Школа гейш

Все про женственность и сексуальность. Мужская психология. Секреты построения счастливых отношений.

Школа секса для мужчин и женщин

Уроки секса. Сексуальное мастерство. Оральные ласки. Развитие оргазмичности. Контроль над длительностью полового акта. Сквирт

Курсы минета

Более 40 изысканных ласк, от которых твой мужчина будет на седьмом небе. Ты станешь лучшей любовницей для него.

Чувственный эротический массаж

Тантрический эротический массаж. Обучение для мужчин, женщин, пар. Массаж лингама. Массаж йони. Так вы еще никогда друг друга не трогали!

Уверенность женщины

Проработка самоценности. Повышение самооценки и любви к себе.